м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 19 січня

   Вдень 18 січня до 15:30 години в центральній, південній, південно-східній та північній частині області спостерігалися опади у вигляді слабкого снігу. Близько 16:30 години опади у вигляді снігу розповсюдились по всій території області. Температура повітря становила вночі від -12°С до -16°С, вдень від -10°С до -14°С.  

   На ранок 19 січня опади у вигляді слабкого снігу спостерігаються у більшості районах області.

   Задля забезпечення проїзду на дорогах місцевого значення спеціальна техніка працює у цілодобовому режимі. Впродовж минулої доби на дорогах місцевого значення було залучено 45 одиниці спеціальної техніки та 45 робітники філій «Харківського облавтодору». Для обробки дорожнього покриття використано 223 м³ протиожеледної суміші.

   Станом на поточну годину продовжуються роботи з розчищення проїзної частини від снігу та обробки доріг протиожеледними матеріалами.

   Проїзд транспортних засобів на місцевій мережі доріг забезпечено.

   Звертаємо увагу водіїв на особливості керування автомобілем в зимових умовах. Головне правило зимової їзди - повільно та обережно. Необхідно обирати безпечну швидкість руху, відповідну дорожнім умовам, збільшувати дистанцію з транспортом, що рухається попереду. Відстань між транспортними засобами повинна бути більша, ніж в літній період, це забезпечить безпечне гальмування автівки. За умов обмеженої видимості необхідно вмикати протитуманні фари та габаритні вогні.

   Просимо водіїв бути максимально уважними за кермом, дотримуватись Правил дорожнього руху та уникати різких маневрів!