м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

На автомобільній дорозі «/М-03/ - станцiя Гракове - Базалiївка – гребля» приступили до відновлення другої ділянки дороги

Державне підприємство «Дороги Харківщини», за дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, продовжує роботи з відновлення доріг загального користування місцевого значення.

На автомобільній дорозі «/М-03/ - станцiя Гракове - Базалiївка – гребля» приступили до відновлення другої ділянки дороги в межах Печенізької територіальної громади. Підрядна організація розпочала роботи з влаштування основи дорожнього одягу з щебенево-піщаної суміші та очищення узбіччя від порослі.

На першій ділянці ремонту, в межах Чкалівської територіальної громади, у повному обсязі завершено роботи з влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші. Також, влаштовано верхній шар покриття до населеного пункту с. Леб’яже та встановлено два автопавільйони на зупинках громадського транспорту. Станом на сьогодні тривають роботи з укріплення узбіччя щебенево-піщаною сумішшю.

Автодорога «/М-03/ - станцiя Гракове - Базалiївка – гребля» є складовою альтернативного маршруту до Вовчанської та Великобурлуцької громади. Відновлену ділянку дороги вже використовують для доставки гуманітарних вантажів на деокуповані території. Крім того, вказаний маршрут важливий для оперативної евакуації поранених, цивільного населення та ліквідації наслідків обстрілів.