м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Західноукраїнський Форум «Розвиток та безпека місцевих доріг»

Сьогодні в місті Рівне проходить Західноукраїнський Форум «Розвиток та безпека місцевих доріг», це один з наймасштабніших дорожніх заходів, присвячений розвитку місцевих доріг.

У заході взяли участь близько 400 учасників - 24 голів ОДА, 30 мерів міст та ОТГ. До форуму залучені найкращі профільні спікери та представники влади найвищого рівня, серед яких: Міністр інфраструктури - Владислав Криклій, Голова Державного агентства автомобільних доріг України - Олександр Кубраков, Президент Всеукраїнської дорожньої Асоціації - Гриненко Артем та Перший заступник керівника Офісу Президента - Трофімов Сергій.

Також, у форумі беруть участь заступник директора з експлуатаційного утримання автомобільних доріг та начальник відділу технічного контролю, якості та новітніх технологій державного підприємства "Дороги Харківщини"

Під час заходу обговорюють різні питання стосовно розвитку автомобільних доріг місцевого значення, а саме: плани фінансування на 2020 рік, прозорість тендерних закупівель, створення конкурентних умов для бізнесу, пріоритети замовників у технологіях та матеріалах, плани з будівництва й ремонту місцевих доріг, нові механізми співпраці, проектну документацію та контроль якості.