м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Ремонт доріг

Поточний ремонт автомобільної дороги С210103 Андріївка – Курган – Мілова

На автомобільній дорозі С210103 Андріївка – Курган – Мілова підходять до завершення роботи з поточного ремонту.

При формуванні переліку об’єктів з поточного ремонту доріг значна увага приділяється шкільним маршрутам

При формуванні переліку об’єктів з поточного ремонту доріг значна увага приділяється шкільним маршрутам. Зокрема за рахунок коштів зекономлених від проведення аукціонів через систему «Prozorro» до переліку були додатково внесені автомобільні дороги, які проходять до об'єктів, що увійшли до президентської програми "Велике будівництво".

Виконання робіт з поточного ремонту станом на 7 серпня

Тривають роботи з поточного ремонту на автомобільній дорозі С212516 Під’їзд до смт Березівка.

Голова ХОДА Олексій Кучер разом з директором ДП «Дороги Харківщини» Ігорем Турченко, перевірили хід ремонтних робіт на автомобільній дорозі Старий Салтів – Приколотне у Великобурлуцькому районі

Після брифінгу щодо реалізації в Харківській області програми «Велике будівництво», який пройшов 15 липня. Голова ХОДА Олексій Кучер разом з директором ДП «Дороги Харківщини» Ігорем Турченко

Роботи з поточного ремонту на дорогах місцевого значення продовжуються

Станом на 9 червня роботи з поточного ремонту виконуються на 8-ми автомобільних дорогах, а саме:

Дефект дорожнього покриття на дорозі С212057 Об’їзна міста Лозова ліквідовано

Повідомляємо про те, що станом на сьогоднішній день підрядною організацією, відповідно до гарантійних забов'язань, було повністю усунуто дефект дорожнього покриття, який був виявлений на автомобільній дорозі С212057 Об’їзна міста Лозова.


Відповідно до гарантійних зобов’язань підрядник за власні обігові кошти виконає роботи з ліквідації виявлених дефектів

 Фахівцями ДП «Дороги Харківщини» здійснюється постійний контроль за станом об’єктів ремонту та будівництва автомобільних доріг місцевого значення. Особливу увагу ділянкам ремонту приділяють після завершення зимового періоду та несприятливих погодних умов.

Роботи з поточного ремонту на місцевій мережі продовжуються

Роботи з поточного ремонту на місцевій мережі продовжуються. Станом на 15 травня поточний ремонт проводяться на 7-ми автомобільних дорогах, а саме:

Вчора погодні умови дозволили продовжити роботи з поточного ремонту

Вчора погодні умови дозволили продовжити роботи з поточного ремонту на автомобільній дорозі О-211942 Куп’янськ – Кругляківка (Куп’янський район).

Станом на 29 квітня роботи з поточного ремонту виконуються на трьох автомобільних дорогах місцевого значення

Станом на 29 квітня роботи з поточного ремонту виконуються на трьох автомобільних дорогах місцевого значення, а саме: О-210412 Богодухів – Валки – Нова Водолага (Богодухівський район), С212012 Садове – Катеринівка (Лозівський район), С212547 Під’їзд до смт Високий (Харківський район).

З початку тижня розпочато роботи з поточного середнього ремонту у Лозівському районі

З початку тижня розпочато роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С212012 Садове – Катеринівка у Лозівському районі.

На сьогоднішній день роботи з поточного середнього ремонту виконуються на двох автомобільних дорогах

  На сьогоднішній день роботи з поточного середнього ремонту виконуються на двох автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

У вівторок 24 березня розпочались роботи з поточного середнього ремонту на першому об’єкті цього року

 У вівторок 24 березня розпочато роботи з поточного середнього ремонту на першому об’єкті цього року, а саме на автомобільній дорозі О-210619 Валки – Прахомівка у Валківському районі.

Поточний ремонт 29.07.2019

На дорогах загального користування місцевого значення продовжуються роботи з поточного середнього ремонту. Загалом роботи повністю завершені на 65 автомобільних дорогах з 86 запланованих.

На завершальному етапі роботи з капітального ремонту мосту через р. Сіверський Донець

На місцевій мережі доріг також велика увага приділяється ремонту мостових споруд. У Балаклійському районі, на дорозі С210103 Андріївка – Курган – Мілова, підходять до завершення роботи з капітального ремонту

Обмеження руху для автомобільного транспорту на мосту через р. Сіверський Донець знято

    Державне підприємство «Дороги Харківщини» повідомляє про завершення робіт з капітального ремонту мосту через р. Сіверський Донець.

До завершального етапу підходять роботи з капітального ремонту мосту через р. Сіверський Донець

До завершального етапу підходять роботи з капітального ремонту мосту через р. Сіверський Донець на автомобільній дорозі Андріївка – Курган – Мілова.

До уваги водіїв! Введено обмеження руху на мосту через р. Сіверський Донець у Балакліському районі.

ДП «Дороги Харківщини» повідомляє про початок ремонтних робіт, які проводяться в рамках капітального ремонту мосту через р. Сіверський Донець на автомобільній дорозі С210103 Андріївка-Курган-Мілова, км 3+654. У зв’язку з цим з 1 липня 2019 року на час проведення капітального ремонту..

Урочисте відкриття нової автомобільної дороги

Вчора відбулось урочисте відкриття нової автомобільної дороги «Об’їзна міста Лозова». Це перша в Україні автомобільна дорога місцевого значення, яка збудована з часів створення Дорожнього фонду..

Будівництво об'їзної міста Лозова

Науково-технічний супровід на об’єкті будівництва