м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Засідання постійної комісії з питань розвитку, інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку

    Вчора 21 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку, інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку. Засідання проходило в режимі відеоконференції.

    В ході засідання було підтримано пропозицію внесення змін до обласного бюджету на поточний рік, у тому числі у зв’язку з необхідністю розподілу та перерозподілу коштів у сумі 18 млн грн, які виділені на ремонт та будівництво доріг області раніше.

    Як повідомив директор Державного підприємства «Дороги Харківщини» Ігор Турченко, у лютому 2020 року було погоджено перелік доріг області з 24 об’єктів, на які розподілені кошти, а вже у липні визначені дороги або ділянки, додаткові кошти на які отримані внаслідок економії. Станом на 1 вересня усі заплановані до цього часу роботи виконані в повному обсязі, однак існує потреба перерозподілу коштів між об’єктами.

     Ігор Турченко розповів про готовність дорожнього господарства регіону до зимового періоду. За його словами, на даний час укладені контракти з безпосереднім виробником, підприємством «Артемсіль», на поставки необхідних матеріалів для підготовки доріг до несприятливих погодних умов.

     В зимовий період на дорогах області працюватиме 312 одиниць спеціальної техніки, у тому числі 12 роторних снігоочисних машин. Наразі техніка готова на 87%, крім тієї, що задіяна у проведенні дорожніх робіт.

    Також члени комісії розглянули хід виконання у І півріччі 2020 року комплексної регіональної Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Харківської області на 2018 – 2020 роки.

Джерело: http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/24856-vidbulos-zasidannya-postijnoji-komisiji-oblasno...