м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Стан проїзду на 14.12.2020

Протягом 12 та 13 грудня в області спостерігалися опади у вигляді дощу, місцями снігу, що призвело до ускладнення умов руху транспортних засобів.

Впродовж двох днів на дорогах місцевого значення було залучено 55 одиниць спеціальної техніки та 55 робітників філій «Харківського облавтодору». Для усунення зимової слизькості використано 2132 м³ піщано-сольової суміші.

Дорожня техніка працювала в цілодобовому режимі для забезпечення безпечного пересування учасників дорожнього руху.

Також, протягом 14 та 15 грудня в області очікуються опади у вигляді дощу та снігу. Температура повітря коливатиметься від -3°С до 0°С. Дорожня техніка продовжує виконувати роботи з обробки доріг піщано-сольової сумішшю та буде працювати в цілодобовому режимі.

Звертаємо увагу водіїв на особливості керування автомобілем в зимових умовах. Головне правило зимової їзди - повільно та обережно. Необхідно обирати безпечну швидкість руху, відповідну дорожнім умовам, збільшувати дистанцію з транспортом, що рухається попереду. Відстань між транспортними засобами повинна бути більша, ніж в літній період, це забезпечить безпечне гальмування автівки. За умов обмеженої видимості необхідно вмикати протитуманні фари та габаритні вогні.

Просимо водіїв бути максимально уважними за кермом, дотримуватись Правил дорожнього руху та уникати різких маневрів!