м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Погіршення погодних умов 13 січня

   До уваги водіїв! За даними Харківського гідрометеоцентру 13 січня у Харківській області очікуються опади у вигляді мокрого снігу, місцями з дощем. Пориви вітру подекуди сягатимуть до 15 — 20 м/с. На дорогах місцями хуртовина, ожеледь, налипання мокрого снігу. Температура повітря вночі -3, -8° морозу, вдень 0, +5° морозу.

   Філіями ДП «Харківський облавтодор» ведеться цілодобове чергування спеціальної техніки та робітників. Також, для оперативного реагування на випадок ускладнення умов дорожнього руху при державному підприємстві «Дороги Харківщини» створено графік чергування відповідальних працівників.

   Звертаємо увагу водіїв на особливості керування автомобілем в зимових умовах. Головне правило зимової їзди - повільно та обережно. Необхідно обирати безпечну швидкість руху, відповідну дорожнім умовам, збільшувати дистанцію з транспортом, що рухається попереду. Відстань між транспортними засобами повинна бути більша, ніж в літній період, це забезпечить безпечне гальмування автівки. За умов обмеженої видимості необхідно вмикати протитуманні фари та габаритні вогні.

    Просимо водіїв бути максимально уважними за кермом, дотримуватись Правил дорожнього руху та уникати різких маневрів!