м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 29 січня

   Вчора 28 січня близько 23:00 години у південно-західній частині області розпочались опади у вигляді слабкого снігу та мжички (у Зачепилівському, Красноградському та Сахновщинському районах). Станом на 2:00 годину опади у вигляді снігу спостерігались у Лозівському, Близнюківському, Валківському, Первомайському, Зміївському, Нововодолазькому, Балаклійському, Богодухівському та Краснокутському районах.

   На ранок 29 січня опади у вигляді снігу спостерігаються в переважній частині області крім Великобурлуцького, Дворічанського, Куп’янського, Борівського, Ізюмського та Барвінківського районів. Подекуди спостерігаються сильні пориви вітру. Температура повітря становитиме: вночі від 4° морозу до 1° тепла, вдень від 2° морозу до 3° тепла. Протягом доби буде спостерігатись перехід температурного діапазону з плюса на мінус місцями це може призвести до виникнення ожеледиці на дорогах.

   Задля забезпечення проїзду на дорогах місцевого значення спеціальна техніка працює у цілодобовому режимі. Станом на поточну годину виконуються роботи з обробки доріг протиожеледними матеріалами. Проїзд транспортних засобів на місцевій мережі доріг забезпечено.

   Звертаємо увагу водіїв на особливості керування автомобілем в зимових умовах. Головне правило зимової їзди - повільно та обережно. Необхідно обирати безпечну швидкість руху, відповідну дорожнім умовам, збільшувати дистанцію з транспортом, що рухається попереду. Відстань між транспортними засобами повинна бути більша, ніж в літній період, це забезпечить безпечне гальмування автівки. За умов обмеженої видимості необхідно вмикати протитуманні фари та габаритні вогні.

   Просимо водіїв бути максимально уважними за кермом, дотримуватись Правил дорожнього руху та уникати різких маневрів!