м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 15 лютого

Починаючи з 12 лютого в області спостерігалося ускладнення погодних умов. Приблизно з 11:00 години розпочались опади у вигляді дощу, крижаної крупи та слабкого снігу, які у другій половині дня перейшли в інтенсивний сніг. Перепади температури вдень становили від +5°С до -5°С. Протягом 13 та 14 лютого в області подекуди спостерігалися опади у вигляді слабкого снігу, які супроводжувалися поривами вітру.

В період з 12 по 14 лютого для забезпечення проїзду на дорогах загального користування місцевого значення було залучено 38 одиниць спеціальної техніки та 38 робітників філій «Харківського облавтодору». Для обробки доріг використано 658 м³ протиожеледних матеріалів. Загалом розчищено 1768 км доріг.

Наразі на дорогах загального користування виконуються роботи з розширення проїзної частини.

Проїзд шкільними та автобусними маршрутами забезпечено. Ускладнень руху немає.

У разі ускладнення руху автошляхами загального користування - телефонуйте нашому диспетчеру за номером 057-336-77-00 (цілодобово). 

Звертаємо увагу водіїв на особливості керування автомобілем в зимових умовах. Головне правило зимової їзди - повільно та обережно. Необхідно обирати безпечну швидкість руху, відповідну дорожнім умовам, збільшувати дистанцію з транспортом, що рухається попереду. Відстань між транспортними засобами повинна бути більша, ніж в літній період, це забезпечить безпечне гальмування автівки. За умов обмеженої видимості необхідно вмикати протитуманні фари та габаритні вогні.

Просимо водіїв бути максимально уважними за кермом, дотримуватись Правил дорожнього руху!