м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Станом на 29 квітня роботи з поточного ремонту виконуються на трьох автомобільних дорогах місцевого значення

    Станом на 29 квітня роботи з поточного ремонту виконуються на трьох автомобільних дорогах місцевого значення, а саме: О-210412 Богодухів – Валки – Нова Водолага (Богодухівський район), С212012 Садове – Катеринівка (Лозівський район), С212547 Під’їзд до смт Високий (Харківський район).

    Щодо видів робіт на об’єктах:

  • Автомобільна дорога С212012 Садове – Катеринівка: виконуються роботи з влаштування верхнього шару покриття із асфальтобетонної суміші. Надалі виконуватимуться роботи з укріплення узбіч асфальтогранулятом.
  • Автомобільна дорога О-210412 Богодухів – Валки – Нова Водолага: виконуються роботи з влаштування вирівнюючого шару покриття із асфальтобетонної суміші, після чого буде влаштовано верхній шар покриття та укріплено узбіччя асфальтогранулятом.
  • Автомобільна дорога С212547 Під’їзд до смт Високий: виконуються роботи з влаштування вирівнюючого шару покриття із асфальтобетонної суміші. Надалі виконуватимуться роботи з укріплення узбіч асфальтогранулятом.

    На двох автомобільних дорогах О-210412 Богодухів - Валки - Нова Водолага (Богодухівський район) та О-210619 Валки - Пархомівка (Валківський район), договори на ремонт яких було укладено в минулому році, роботи з поточного ремонту вже завершено.

    Просимо водіїв бути уважними в місцях проведення дорожніх робіт та дотримуватись Правил дорожнього руху!