м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Голова ХОДА Олексій Кучер разом з директором ДП «Дороги Харківщини» Ігорем Турченко, перевірили хід ремонтних робіт на автомобільній дорозі Старий Салтів – Приколотне у Великобурлуцькому районі

    Після брифінгу щодо реалізації в Харківській області програми «Велике будівництво», який пройшов 15 липня. Голова ХОДА Олексій Кучер разом з директором ДП «Дороги Харківщини» Ігорем Турченко, перевірили хід ремонтних робіт на автомобільній дорозі Старий Салтів – Приколотне у Великобурлуцькому районі.

    Автомобільна дорога загального користування місцевого значення Старий Салтів - Приколотне має загальну протяжність 40,6 км та проходить у двох районах Харківської області - Вовчанському та Великобурлуцькому.

    Станом на 16 липня завершено роботи з укріплення шарів основи та розпочато влаштування шару основи дорожнього покриття із асфальтобетонної суміші.

    Ремонтні роботи заплановано завершити до 1 серпня.

    Також автодорогу Старий Салтів - Приколотне внесено до переліку об’єктів капітального та поточного ремонтів для проведення ремонту по всій протяжності 40,6 км. На даний час триває підготовка документації для проведення тендерних процедур. Розпочати ремонтні роботи заплановано восени 2020 року та будуть завершені до кінця 2022 року.