м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

При формуванні переліку об’єктів з поточного ремонту доріг значна увага приділяється шкільним маршрутам

    При формуванні переліку об’єктів з поточного ремонту доріг значна увага приділяється шкільним маршрутам. Зокрема за рахунок коштів зекономлених від проведення аукціонів через систему «Prozorro» до переліку були додатково внесені автомобільні дороги, які проходять до об'єктів, що увійшли до президентської програми "Велике будівництво". А саме:

  - автомобільна дорога С211029 "Під’їзд до села Лужок", що проходить до Дергачівського ліцею №2 на території якого будується фізкультурно-оздоровчий комплекс.
    Станом на 18 серпня завершені роботи з влаштування покриття із асфальтобетону. Надалі будуть виконані роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки. 

  - автомобільні дороги С211026 "Під’їзд до села Лозовеньки" та С211027 "Під’їзд до села Караван", які є основним маршрутом до дошкільного закладу освіти "Дзвіночок" у смт Мала Данилівка.

    Станом на 18 серпня на а/д "Під’їзд до села Лозовеньки" завершені роботи з влаштування покриття із асфальтобетону. На а/д "Під’їзд до села Караван" роботи розпочнуться найближчим часом.

https://youtu.be/NA6GwG9GXcA