м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

На автомобільній дорозі С212518 /Т-21-04/ до селища Елітне тривають ремонтні роботи.

На автомобільній дорозі С212518 /Т-21-04/ до селища Елітне тривають ремонтні роботи. Наразі розпочаті роботи з влаштування вирівнювального шару з щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом, та влаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші.

 З метою запобігання виникнення заторів та аварійних ситуацій, через велику інтенсивність руху транспортних засобів на об’єкті ремонту у денний час, ДП «Дороги Харківщини» спільно с підрядною організацією ТОВ «Автомагістраль-Південь» було прийнято рішення виконувати роботи з влаштування асфальтобетонної суміші вночі. Всі заходи щодо утримання безпеки руху контролюються інженерами відділу технічного нагляду та забезпечено в повному обсязі.

Надалі відповідно до проекту будуть виконуватись роботи з влаштування верхнього шару покриття з асфальтобетонної суміші. Також будуть виконані роботи із заміни автопавільйонів, облаштування зупинкових майданчиків, встановлення металевої бар’єрної огорожі, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків.

https://youtu.be/zTL40k-jT98