м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

На дорозі /Т-21-04/ до селища Елітне озпочались роботи з влаштування верхнього шару покриття

    На автомобільній дорозі С212518 /Т-21-04/ до селища Елітне розпочались роботи з влаштування верхнього шару покриття з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші.

    Роботи з поточного ремонту виконуються на ділянці від Окружної дороги навколо міста Харків до населеного пункту Сороківка.

    На сьогоднішній день підрядною організацією ТОВ «Автомагістраль-Південь» у повному обсязі виконані роботи з холодного фрезерування старого шару покриття, розширення проїзної частини, влаштування вирівнюючого шару основи з щебенево-піщаної суміші укріпленої цементом та влаштування вирівнюючого шару з крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

    На завершальному етапі відповідно до проектної документації будуть виконуватись роботи з укріплення узбіч, влаштування заїзних карманів та посадкових майданчиків для зупинки громадського транспорту, заміна існуючих автопавільйонів, монтаж бар’єрного огородження на небезпечних ділянках дороги, встановлення дорожніх знаків та напрямних пристроїв (сигнальних стовпчиків), нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

https://youtu.be/hGuIWBW3e9o