м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

У Богодухові відновлюють під’їзд до приймального відділення районної лікарні

У Богодухові тривають роботи з відновлення під’їзного маршруту до приймального відділення Богодухівської центральної районної лікарні.

Під’їзний маршрут до приймального відділення складається з двох доріг місцевого значення О-210411 Богодухів - Павлівка – Гути та С210435 Під'їзд до села Павлівка.

Наразі на автомобільній дорозі С210435 Під'їзд до села Павлівка вже завершуються роботи з влаштування верхнього шару покриття з асфальтобетонної суміші.
Відповідно до технічної документації на об’єкті ремонту передбачені роботи з розпушення старого шару покриття з подальшим ущільненням, влаштування двошарового покриття з асфальтобетонної суміші, встановлення нових дорожніх знаків та нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

На автомобільній дорозі О-210411 Богодухів - Павлівка – Гути тривають роботи з влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші.

Надалі будуть виконуватись роботи з влаштування верхнього шару покриття з асфальтобетонної суміші, укріплення узбіч, встановлення нових дорожніх знаків та нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

Таким чином до Богодухівської центральної районної лікарні буде забезпечено комфортний проїзд сучасним дорожнім покриттям.