м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Тривають відновлювальні роботи автодороги С212501 Пiд’їзд до смт Хорошеве

Триває комплекс відновлювальних робіт в межах Безлюдівської територіальної громади на автомобільній дорозі місцевого значення С212501 «Пiд’їзд до смт Хорошеве».

Вказана автодорога суміщається з дорогою державного значення Р-78 «Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка» та проходить через два населених пункти смт Безлюдівка та смт Хорошеве.

Наразі, у Безлюдівській громаді зареєстровано понад 10 тис. внутрішньо переміщених осіб. Щоденно, дорогою користується велика кількість населення. Для забезпечення безпечного та комфортного транспортного сполучення прилеглих населених пунктів з обласним центром м. Харків, існувала нагальна потреба у ремонті цієї дороги.

Станом на сьогодні на ділянці ремонту вже розпочаті роботи з влаштування вирівнюючого шару покриття з асфальтобетонної суміші. Також, виконуються роботи з розширення проїзної частини відповідно до чинних норм, влаштування основи дорожнього одягу з щебенево-піщаної суміші, планування узбічч та вирубки порослі.

Просимо водіїв бути уважними в місцях проведення дорожніх робіт, звертати увагу на нові дорожні знаки та дотримуватись правил дорожнього руху.