м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

На автомобільній дорозі «/М-03/ - станцiя Гракове - Базалiївка – гребля» тривають відновлювальні роботи

Державне підприємство «Дороги Харківщини», за дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, продовжує роботи з відновлення доріг загального користування місцевого значення.

Такий вигляд зараз має ділянка ремонту автомобільної дороги «/М-03/ - станцiя Гракове - Базалiївка – гребля» від дороги державного значення «Чугуїв – Мілове» до с. Леб’яже. Станом на сьогодні на цій ділянці роботи на завершальному етапі. Вже нанесено горизонтальну розмітку, після чого будуть встановлені нові дорожні знаки.

На другій ділянці ремонту в межах Печенізької територіальної громади тривають роботи з влаштування шару основи з піщано-щебеневої суміші та влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетону.

Рік тому було деокуповано переважну частину Харківської області. Внаслідок руйнування великої кількості мостів, постало гостре питання забезпечення сталого транспортного зв’язку з цими територіями.

Автодорога «/М-03/ - станцiя Гракове - Базалiївка – гребля» є складовою альтернативного маршруту до Вовчанської та Великобурлуцької громади. До початку ремонтних робіт деякі ділянки дороги були вщент зруйновані, що ускладнювало переміщення транспортних засобів та техніки.

Наразі підрядній організації залишилося відновити близько 2 км дорожнього покриття. Проте цей маршрут вже активно використовується для доставки гуманітарних вантажів на деокуповані території, оперативної евакуації поранених, цивільного населення та ліквідації наслідків обстрілів.