м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Державне підприємство «Дороги Харківщини», за дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, продовжує роботи з відновлення доріг загального користування місцевого значення

Державне підприємство «Дороги Харківщини», за дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, продовжує роботи з відновлення доріг загального користування місцевого значення.

На автомобільній дорозі «/М-03/ - станцiя Гракове - Базалiївка – гребля» від автодороги «Чугуїв – Мілове» до с. Леб’яже завершені роботи з організації безпеки дорожнього руху, а саме: нанесено дорожню розмітку, встановлено нові дорожні знаки та сигнальні стовпчики.

Крім того, по всій протяжності ділянки ремонту від автодороги «Чугуїв – Мілове» до автодороги Т-21-11 «Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук» вже влаштовано вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші. Наразі тривають роботи з влаштування верхнього шару з асфальтобетонної суміші в межах с. Леб’яже.

Станом на сьогодні вказана дорога стала однією з основних для забезпечення стабільного транспортного зв’язку з деокупованими територіями.