м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Погіршення погодних умов 25-26 грудня

   До уваги водіїв! За даними Харківського гідрометцентру 25 грудня у Харківській області очікуються опади у вигляді снігу та дощу, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Температура повітря від -5°С. до +5°С.

   26 грудня вночі очікуються помірні опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Температура повітря складатиме від   0°С до +5°С. На дорогах ожеледиця

   Філіями ДП «Харківський облавтодор» ведеться цілодобове чергування спеціальної техніки на дорогах місцевого значення. Також, для оперативного реагування на випадок ускладнення умов дорожнього руху при державному підприємстві «Дороги Харківщини» створено графік чергування відповідальних працівників.

   Звертаємо увагу водіїв на особливості керування автомобілем в зимових умовах. Головне правило зимової їзди - повільно та обережно. Необхідно обирати безпечну швидкість руху, відповідну дорожнім умовам, збільшувати дистанцію з транспортом, що рухається попереду. Відстань між транспортними засобами повинна бути більша, ніж в літній період, це забезпечить безпечне гальмування автівки. За умов обмеженої видимості необхідно вмикати протитуманні фари та габаритні вогні.

 

   Просимо водіїв бути максимально уважними за кермом, дотримуватись Правил дорожнього руху та уникати різких маневрів!