м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Події

Колектив ДП Дороги Харківщини вітає всіх з професійним святом

Колектив ДП "Дороги Харківщини" вітає всіх з професійним святом — Днем дорожника та автомобіліста!

Фахівці нашого підприємства пройшли черговий тренінг з ціноутворення

Постійне навчання та покращення професійних навичок є запорукою ефективної роботи ДП «Дороги Харківщини».

Шановні колеги! Вітаємо вас з професійним святом — Днем будівельника!

Щиро дякуємо вам за професіоналізм, витримку і плідну роботу. Сьогодні ви продовжуєте будувати — нове і відновлювати зруйноване

Колектив ДП Дороги Харківщини вітає Всіх з Днем вишиванки!

Ось уже на протязі п’яти років поспіль колектив ДП «Дороги Харківщини» традиційно долучається до святкування цього гарного і дуже важливого для кожного українця свята – Дня вишиванки!

Колектив ДП Дороги Харківщини вітає всіх з Днем вишиванки!

  Колектив ДП "Дороги Харківщини" вітає всіх з Днем вишиванки! Приєднуємося до святкування та висловлюємо свою повагу до народних традицій та історії.

Форум “Управління місцевими дорогами”

Сьогодні у Києві Національна асоціація дорожників України проводить форум на тему: “Управління місцевими дорогами”. Основна мета заходу: удосконалення існуючої системи управління дорогами загального користування місцевого значення.

Засідання постійної комісії з питань розвитку, інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку

Вчора 21 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку, інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку. Засідання проходило в режимі відеоконференції.

Президент України оглянув дороги Харківської області

 2 вересня в Харківську область з робочим візитом прибув президент України Володимир Зеленський. Зранку, президент разом з головою ХОДА Олексієм Кучером та головою «Укравтодору» Олександром Кубраковим оглянули дороги місцевого та державного значення з гелікоптера.

Засідання профільної комісіїї Харківської обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку

Третього липня пройшло засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку депутати розглянули питання розділу додаткових коштів на проведення дорожніх робіт.

В п’ятницю 22 травня пройшла постійна комісія обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку.

В ході комісії, директор ДП «Дороги Харківщини» Турченко Ігор Вікторович відзвітував про стан виконання робіт з ремонту і експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності.

Колектив державного підприємства «Дороги Харківщини» вітає всіх українців з Днем вишиванки

  Колектив державного підприємства «Дороги Харківщини» традиційно, вже третій рік поспіль відзначає всеукраїнське свято - День вишиванки.

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ ТА ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ ТА ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ
ДП «Дороги Харківщини» планує капітальний ремонт мостів та замовив розробку проектів:

25 лютого була проведена спільна робоча нарада стосовно проведення робіт з експлуатаційного утримання

25 лютого була проведена спільна робоча нарада стосовно проведення робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг в тому числі робіт з ліквідації ямковості, після зимового періоду.

Керівники департаментів ХОДА провели виїзний прийом у Лозовій

Сьогодні, 12 лютого, керівники департаментів Харківської обласної державної адміністрації спільно з очільником Лозівської РДА Ашотом Кероповим та керуючим справами Лозівської міської ради Юрієм Кушніром провели виїзний прийом громадян. Також, у виїзному прийомі брав участь директор ДП «Дороги Харківщини» Турченко Ігор Вікторович.

Незалежний моніторинг доброчесності, прозорості і виконання ремонтних робіт дорожнього покриття на Харківщині

Згідно Програми розвитку ООН в Україні, сертифікованими спеціалістами та представниками громадських організацій, був проведений незалежний моніторинг доброчесності, прозорості і виконання ремонтних робіт дорожнього покриття на Харківщині.

Західноукраїнський Форум «Розвиток та безпека місцевих доріг»

Сьогодні в місті Рівне проходить Західноукраїнський Форум «Розвиток та безпека місцевих доріг», це один з наймасштабніших дорожніх заходів, присвячений розвитку місцевих доріг.

Нарада щодо планів з ремонту та будівництва доріг у 2019 році

Сьогодні в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, відбулась нарада, щодо планів з ремонту та будівництва доріг у 2019 році, під керівництвом голови ХОДА Юлії Світличної.

Спільна нарада з підготовки дорожнього комплексу Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період

У п`ятницю в Чугуївському районі було проведено спільну нараду з підготовки дорожнього комплексу Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.