м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Порядок подання заявок та отримання погоджень

У заяві про видачу погодження маршруту повинні міститися відомості про характер і категорію вантажу, загальну масу навантаження на вісь (осі), габарити, технічну характеристику великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу, строк перевезення і маршрут. У разі коли під час здійснення габаритно-вагового контролю встановлено, що транспортний засіб є великоваговим та/або великогабаритним, до заяви додаються довідка про здійснення габаритно-вагового контролю та документи, на підставі яких встановлюється маршрут проїзду такого транспортного засобу з часу завантаження до часу здійснення габаритно-вагового контролю.

Послідовність отримання погоджень:

- надсилання листа-заявки;

- отримання рахунків;

- сплата по рахунках;

- надсилання копії платіжного доручення зі штампом банку про проведення плати за проїзд. На копії вказати терміни проїзду;

- отримання погодження (по заявках, що надіслані електронною поштою, погодження буде направлено на вказану замовником електронну адресу).

Увага!

Для оперативного отримання рахунків та погоджень оформляйте, будь-ласка, листи-заявки без помилок і відповідно до форми, що приведена на сайті.

Документи, що оформлені з грубими помилками розгляду не підлягають (довідки за телефоном 336-82-83).