м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Експлуатаційне утримання

На дорогах загального користування місцевого значення тривають заходи з підвищення безпеки дорожнього руху

На дорогах загального користування місцевого значення тривають заходи з підвищення безпеки дорожнього руху. Перед початком навчального року велика увага приділяється шкільним маршрутам та пішохідним переходам біля шкіл та дитячих садочків.

На автомобільній дорозі С212518 «/Т-21-04/ до селища Елітне» побудовано майданчик для пересувного-габаритно вагового комплексу

Одне з наших пріоритетних завдань це не тільки відновлення мережі доріг місцевого значення, а й її збереження від руйнування внаслідок руху великовагових вантажівок.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 12 квітня по 17 квітня)

 На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують виконання робіт з експлуатаційного утримання. На дорогах області працювало від 13 до 20 дорожніх бригад.       

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 16 лютого

Проїзд шкільними та автобусними маршрутами дорогами загального користування місцевого значення забезпечено. Ускладнень руху немає.

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 15 лютого

Починаючи з 12 лютого в області спостерігалося ускладнення погодних умов. Приблизно з 11:00 години розпочались опади у вигляді дощу, крижаної крупи та слабкого снігу, які у другій половині дня перейшли в інтенсивний сніг. Перепади температури вдень становили від +5°С до -5°С. Протягом 13 та 14 лютого в області подекуди спостерігалися опади у вигляді слабкого снігу, які супроводжувалися поривами вітру.

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 10 лютого

   На ранок 9 лютого по області спостерігалися опади у вигляді снігу з крупою. Близько 17:00 години опади у вигляді слабкого снігу з крупою спостерігались у Вовчанському, Дергачівському, Куп’янському, Дворічанському та Великобурлуцькому районах. У південно-західній частині області місцями опади у вигляді дощу та мряки

Увага погіршення погодних умов

До уваги водіїв! За даними Харківського гідрометеоцентру ввечері 8 лютого у Харківській області очікуються опади у вигляді снігу. Пориви вітру сягатимуть до 15 — 20 м/с. На дорогах місцями хуртовина та ожеледиця. Температура повітря становитиме вночі -13°, -15° морозу, вдень -6°, -8° морозу.

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 2 лютого

 На ранок 1 лютого по області спостерігаються опади у вигляді снігу різної інтенсивності, подекуди снігу з дощем. Близько 14:30 години опади почали переходити у дощ починаючи з північної частини області, о 16:30 години опади у вигляді слабкого дощу спостерігаються по всій території області. Приблизно о 20:30 години опади припинились в північно-східній частині області на решті території зберігаються опади у вигляді слабкого дощу та мряки, подекуди туман.

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 1 лютого.

Починаючи з 17:30 години 29 січня в Харківській області розпочались опади у вигляді помірного снігу, які тривали до 04:00 години 30 січня. Вчора 31 січня близько 23:00 години розпочались опади у вигляді слабкого снігу в Зачепилівському, Красноградському, Сахновщинському та Лозівському районах. Станом на 02:30 годину опади у вигляді снігу різної інтенсивності розповсюдились по всій території області. Температура повітря протягом доби становила від -3°С до +1°С.

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 29 січня

Вчора 28 січня близько 23:00 години у південно-західній частині області розпочались опади у вигляді слабкого снігу та мжички (у Зачепилівському, Красноградському та Сахновщинському районах). Станом на 2:00 годину опади у вигляді снігу спостерігались у Лозівському, Близнюківському, Валківському, Первомайському, Зміївському, Нововодолазькому, Балаклійському, Богодухівському та Краснокутському районах.

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 19 січня

Вдень 18 січня до 15:30 години в центральній, південній, південно-східній та північній частині області спостерігалися опади у вигляді слабкого снігу. Близько 16:30 години опади у вигляді снігу розповсюдились по всій території області. Температура повітря становила вночі від -12°С до -16°С, вдень від -10°С до -14°С

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 13 січня

Вночі 13 січня у південній частині області почались опади у вигляді снігу, які поширились по всій території. Опади супроводжувалися східним вітром 7 — 12 м/с, подекуди пориви сягали 15 — 20 м/с. На дорогах місцями хуртовина, ожеледь, налипання мокрого снігу.


Погіршення погодних умов 13 січня

До уваги водіїв! За даними Харківського гідрометеоцентру 13 січня у Харківській області очікуються опади у вигляді мокрого снігу, місцями з дощем. Пориви вітру подекуди сягатимуть до 15 — 20 м/с. На дорогах місцями хуртовина, ожеледь, налипання мокрого снігу. Температура повітря вночі -3, -8° морозу, вдень 0, +5° морозу.

Погіршення погодних умов 25-26 грудня

   До уваги водіїв! За даними Харківського гідрометцентру 25 грудня у Харківській області очікуються опади у вигляді снігу та дощу, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Температура повітря від -5°С. до +5°С.


Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 16 грудня

Вчора, 15 грудня в області спостерігалися опади у вигляді дощу, снігу, мрячки та туману. Температура повітря становила від -2°С до +1 °С.

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 15 грудня

Вчора, 14 грудня в області спостерігалися опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Впродовж минулої доби на дорогах місцевого значення було залучено 69 одиниць спеціальної техніки та 69 робітників філій «Харківського облавтодору». Для обробки дорожнього покриття використано 1194 м³ протиожеледної суміші.

Стан проїзду на 14.12.2020

Впродовж двох днів на дорогах місцевого значення було залучено 55 одиниць спеціальної техніки та 55 робітників філій «Харківського облавтодору». Для усунення зимової слизькості використано 2132 м³ піщано-сольової суміші.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 23 по 28 листопада)

 Філіями підрядного підприємства ДП «Харківський облавтодор» минулого тижня, на дорогах місцевого значення, виконувались роботи з експлуатаційного утримання, а саме: 

Стан проїзду на 21 та 22 листопада

 Протягом 21 та 22 листопада в області спостерігалися опади у вигляді снігу. Впродовж двох днів на дорогах місцевого значення працювало 50 одиниць спеціальної техніки та 50 робітників філій «Харківського облавтодору». Для усунення зимової слизькості було використано 1072 м³ піщано-сольової суміші.

Стан проїзду на 16.11.2020

  Філіями ДП «Харківський облавтодор» ведеться цілодобове чергування спеціальної техніки на дорогах місцевого значення. Також, для оперативного реагування на випадок ускладнення умов дорожнього руху при державному підприємстві «Дороги Харківщини» створено графік чергування відповідальних працівників.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 2 по 7 листопада)

На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують щоденне виконання робіт з експлуатаційного утримання. Через несприятливі погодні умови минулого тижня роботи з ліквідації ямковості не виконувались. 

Погіршення погодних умов

   До уваги водіїв та пішоходів! До кінця доби 4 листопада з утриманням 5 листопада в Україні туман, видимість 200-500 м (I рівень небезпечності, жовтий).

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 26 по 31 жовтня)

На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують щоденне виконання робіт з експлуатаційного утримання. На дорогах області працює від 19 до 22 дорожніх бригад. 

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 12 жовтня по 17 жовтня)

  На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують щоденне виконання робіт з експлуатаційного утримання. На дорогах області працює від 15 до 36 дорожніх бригад.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 28 вересня по 3 жовтня)

    На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують щоденне виконання робіт з експлуатаційного утримання. 

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 21 вересня по 25 вересня)

  На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують щоденне виконання робіт з експлуатаційного утримання. На дорогах області працює від 17 до 25 дорожніх бригад. 

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 14 вересня по 19 вересня)

На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують щоденне виконання робіт з експлуатаційного утримання. На дорогах області працює від 12 до 26 дорожніх бригад.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 7 вересня по 12 вересня)

        На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують щоденне виконання робіт з експлуатаційного утримання. На дорогах області працює від 14 до 20 дорожніх бригад.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 31 серпня по 5 вересня)

На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують щоденне виконання робіт з експлуатаційного утримання.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 17 серпня по 22 серпня)

На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують щоденне виконання робіт з експлуатаційного утримання. 

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 10 серпня по 15 серпня)

  На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують щоденне виконання робіт з експлуатаційного утримання. На дорогах області працює від 47 до 53 дорожніх бригад.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 3 серпня по 8 серпня)

На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують щоденне виконання робіт з експлуатаційного утримання. 

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 27 липня по 1 серпня)

На замовлення ДП «Дороги Харківщини» філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 13 по 18 липня)

На замовлення ДП «Дороги Харківщини» філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 6 по 11 липня)

     На замовлення ДП «Дороги Харківщини» філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення. 

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 29 червня по 4 липня)

 На замовлення ДП «Дороги Харківщини» філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 22 по 26 червня)

На замовлення ДП «Дороги Харківщини» філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення.

Роботи з підвищення безпеки руху на дорогах місцевого значення

    На замовлення державного підприємства «Дороги Харківщини» на дорогах місцевого значення виконуються роботи з забезпечення безпеки руху.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 8 по 13 червня)

Філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення. Щодня на дорогах області працює від 16 до 43 дорожніх бригад. 

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 01 по 06 червня)

Філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення. Щодня на дорогах області працює від 28 до 42 дорожніх бригад. 

Роботи з підвищення безпеки руху на автомобільній дорозі С211017 Дергачі - П'ятихатки

  На дорогах місцевого значення велика увага приділяється безпеці руху. Зокрема на автомобільній дорозі С211017 Дергачі – П’ятихатки, по якій рухається значна кількість транспортних засобів в тому числі маршрутні автобуси

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 25 по 30 травня)

Філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення. Щодня на дорогах області працює від 20 до 42 дорожніх бригад.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 18.05 по 23.05)

Філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують виконувати роботи з експлуатаційного утримання на місцевій мережі доріг. Щодня на дорогах області працює від 15 до 40 дорожніх бригад. 

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 11.05 по 16.05).

Філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують виконувати роботи з експлуатаційного утримання на місцевій мережі доріг. Щодня на дорогах області працює від 33 до 39 дорожніх бригад. 

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 04.05 по 08.05).

На замовлення державного підприємства «Дороги Харківщини» філії ДП «Харківський облавтодор»   продовжують виконувати роботи з експлуатаційного утримання доріг місцевого значення. Впродовж минулого тижня погодні умови дещо вплинули на обсяги робіт з ліквідації ямковості, було ліквідовано лише 4 307 м2 ямковості.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за минулий тиждень (з 27.04 по 02.05)

На замовлення державного підприємства «Дороги Харківщини» філії ДП «Харківський облавтодор»   продовжують виконувати роботи з експлуатаційного утримання доріг місцевого значення.

На замовлення державного підприємства «Дороги Харківщини» філії ДП «Харківський облавтодор»

  На замовлення державного підприємства «Дороги Харківщини» філії ДП «Харківський облавтодор»   продовжують виконувати роботи з експлуатаційного утримання доріг місцевого значення.

Роботи з ліквідації ямковості на дорогах загального користування місцевого значення продовжуються.

Роботи з ліквідації ямковості на дорогах загального користування місцевого значення продовжуються. Філіями ДП «Харківський облавтодор» протягом минулого тижня ліквідовано 10 963 м2 ямковості.

Роботи з ліквідації ямковості на дорогах загального користування місцевого значення продовжуються

Роботи з ліквідації ямковості на дорогах загального користування місцевого значення продовжуються. Філіями ДП «Харківський облавтодор», протягом минулого тижня ліквідовано 10 241 м2 ямковості.

Враховуючи режим надзвичайної ситуації в країні підрядне підприємство ДП «Харківський облавтодор»

Враховуючи режим надзвичайної ситуації в країні підрядне підприємство ДП «Харківський облавтодор» не припиняє, та не зменшує обсяги виконання робіт з експлуатаційного утримання