м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Експлуатаційне утримання

Оперативна інформація про стан проїзду на місцевій мережі доріг

Протягом доби спостерігається різке пониження температури повітря. Місцями до - 18, вітер західний 7-12 м/с. В південній частині області спостерігаються опади у вигляді помірного снігу. На дорогах місцями можливе утворення снігового накату.

Оперативна інформація про стан проїзду на місцевій мережі доріг (станом на 15.12)

Станом на 10:00 в східній частині області тривають опади у вигляді снігу та крижаного дощу, температура повітря коливатиметься від +1 до -7 градусів, пориви вітру 7-12 м/с. Протягом дня очікується різке пониження температури, що може призвести до ускладнень у русі

Оперативна інформація про стан проїзду на місцевій мережі доріг (станом на 13.12)

Протягом всієї доби в області спостерігались опади у вигляді помірного снігу місцями крижаного дощу, на дорогах подекуди хуртовина та ожеледь, температура повітря становила від -3 до 0 градусів. Ситуацію з проїздом ускладнював дощ, який миттєво замерзав на дорожньому покритті

Оперативна інформація про стан проїзду на місцевій мережі доріг (станом на 11.12)

В області спостерігаються опади у вигляді дрібного дощу та мряки. Температура повітря коливатиметься від -4 до 0 градусів, пориви вітру 5-10 м/с.

До уваги водіїв!

Сьогодні протягом дня очікується погіршення погодних умов, синоптики попереджають про І рівень небезпечності в області. За даними синоптиків протягом дня спостерігатимуться опади у вигляді снігу, температура повітря становитиме від -3 до -4 градусів, пориви вітру сягатимуть 7-12 м/с. На дорогах хуртовина, місцями ожеледиця.

Оперативна інформація про стан проїзду на дорогах місцевого значення

Ввечері 19 листопада з півночі області зайшов циклон у вигляді помірного снігу, який з часом розповсюдився по всій території. Подекуди спостерігалась товщина снігового покрову до 20 см.

УВАГА! Тимчасове обмеження руху!

У зв’язку з незадовільним станом мостової споруди через р. Мжа на автомобільній дорозі О-212112 «Богодухів - Валки - Нова Водолага» км 57+960, біля населеного пункту с. Федорівка Нововодолазької територіальної громади, з метою запобігання аварійної ситуації, вводиться тимчасове обмеження руху для вантажного транспортну повною масою понад 10т.

Розпочато відновлювальні роботи на автомобільній дорозі Ізюм - Оскіл

З настанням сприятливих погодних умов на місцевій мережі доріг розпочались роботи з ліквідації вибоїн задля забезпечення комфортного та безпечного проїзду.

Оперативна інформація про стан проїзду на дорогах місцевого значення!

В ніч з 20 на 21 лютого по всій території області розпочались опади у вигляді снігу, які протягом дня перейшли у дощ.

До уваги водіїв в області спостерігається погіршення погодних умов!

Протягом 18 лютого спостерігатимуться опади у вигляді інтенсивного снігопаду подекуди з дощем. Температура повітря становитиме від -8 градусів вночі до +2 градусів вдень, вітер південно-східний 7-12 м/с, пориви вітру сягатимуть 17-22 м/с. На дорогах загроза утворення ожеледиці.

Оперативна інформація про стан проїзду на дорогах місцевого значення

Станом на 10:00 годину проїзд дорогами місцевого значення забезпечено. Протягом дня, подекуди спостерігатимуться опади у вигляді мокрого снігу. Температура повітря становитиме від +3 вдень до -3 вночі, вітер північно-західний 7-12 м/с. Через пониження температури протягом доби на дорогах очікується утворення ожеледі.

До уваги водіїв в області очікується погіршення погодних умов!

Починаючи з 14:00 години з північної сторони області очікується циклон у вигляді мокрого снігу. Температура повітря протягом доби становитиме від -3 вдень до +1 вночі, вітер західний 7-12 м/с. На дорогах загроза утворення ожеледиці.

Встановлення знаків Небезпечно міни

За дорученням Харківської обласної військової адміністрації, спільно з Департаментом цивільного захисту, ДСНС та піротехніки, Міжрегіональним навчальним центром гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України та підрядним підприємством ДП «Харківський облавтодор», на місцевій мережі доріг розпочаті роботи з встановлення попереджувальних знаків «Небезпечно міни».

Оперативна інформація про стан проїзду на дорогах місцевого значення!

Станом на 10:00 годину в області продовжуються опади у вигляді слабкого та мокрого снігу, місцями з переходом у слабкий дощ. Температура повітря протягом дня коливатиметься від -5°С вночі до +3°С вдень.

Оперативна інформація про стан проїзду на дорогах місцевого значення!

Вчора, близько 21:00 години у західної та північно-західній області розпочались опади у вигляді слабкого снігу, які протягом ночі розповсюдились по всій території області. На дорогах спостерігалось утворення ожеледиці.

До уваги водіїв на дорогах туман!

  В області спостерігається туман, який зберігатиметься приблизно до 12:00 години. Видимість на дорогах складає до 800 метрів.

Погодні умови продовжують випробовувати дорожній комплекс Харківської області на міцність.

Значна кількість опадів та сильні пориви вітру зумовили виникнення переметів до 1,5 метрів заввишки

До уваги водіїв!

За даними ХарківГідрометцентру починаючи від сьогодні по області очікується ускладнення погодних умов, які зумовлені впливом південного циклону.

Державне підприємство «Дороги Харківщини» проводить постійний моніторинг за станом проїзду на дорогах місцевого значення.

Протягом тижня для забезпечення проїзду на дорогах місцевого значення працювало понад 50 одиниць спеціальної техніки.
Роботи з обробки та розчищення дорожнього покриття виконувались цілодобово.

Оперативна інформація про стан проїзду на дорогах місцевого значення

Вночі 21 січня, у північно західних районах розпочались опади у вигляді снігу, які з часом розповсюдились по всій території області.

До уваги водіїв! Погіршення погодних умов

Вдень 17 січня по області спостерігатиметься погіршення погодних умов. За даними ХарківГідрометцентру очікуються пориви південно-західного вітру від 17 до 22 м/с.

Оперативна інформація про стан проїзду на дорогах місцевого значення!

Станом на 12:00 годину по області місцями продовжуються опади у вигляді мокрого снігу. Вітер північно-західний, подекуди пориви вітру сягають 15 — 20 м/с. Температура повітря коливатиметься від 1° до 3° морозу. 

Оперативна інформація про стан проїзду

Станом на 10:00 годину у переважній частині області спостерігаються опади у вигляді слабкого снігу, місцями мряки. Пориви вітру сягають 17 — 25 м/с, ввечері очікується посилення до 25 — 27 м/с.

До уваги водіїв! Погіршення погодних умов

Ввечері 13 січня близько 21:00 години на території області очікується погіршення погодних умов. З західної частини області зайде циклон, який протягом доби розповсюдиться по всій території області.

Оперативна інформація про стан проїзду на дорогах місцевого значення

Станом на 10.00 по всій території області тривають опади у вигляді сильного снігу з поривами сильного вітру, хуртовинами та сніговими заметами.

До уваги водіїв! За даними УкрГідрометцентру, внаслідок виходу активного циклону.

До уваги водіїв! За даними УкрГідрометцентру, внаслідок виходу активного циклону в Україні очікується ускладнення погодних умов у період з 28 по 29 грудня.

На дорогах загального користування місцевого значення тривають заходи з підвищення безпеки дорожнього руху

На дорогах загального користування місцевого значення тривають заходи з підвищення безпеки дорожнього руху. Перед початком навчального року велика увага приділяється шкільним маршрутам та пішохідним переходам біля шкіл та дитячих садочків.

На автомобільній дорозі С212518 «/Т-21-04/ до селища Елітне» побудовано майданчик для пересувного-габаритно вагового комплексу

Одне з наших пріоритетних завдань це не тільки відновлення мережі доріг місцевого значення, а й її збереження від руйнування внаслідок руху великовагових вантажівок.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 12 квітня по 17 квітня)

 На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують виконання робіт з експлуатаційного утримання. На дорогах області працювало від 13 до 20 дорожніх бригад.       

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 16 лютого

Проїзд шкільними та автобусними маршрутами дорогами загального користування місцевого значення забезпечено. Ускладнень руху немає.

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 15 лютого

Починаючи з 12 лютого в області спостерігалося ускладнення погодних умов. Приблизно з 11:00 години розпочались опади у вигляді дощу, крижаної крупи та слабкого снігу, які у другій половині дня перейшли в інтенсивний сніг. Перепади температури вдень становили від +5°С до -5°С. Протягом 13 та 14 лютого в області подекуди спостерігалися опади у вигляді слабкого снігу, які супроводжувалися поривами вітру.

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 10 лютого

   На ранок 9 лютого по області спостерігалися опади у вигляді снігу з крупою. Близько 17:00 години опади у вигляді слабкого снігу з крупою спостерігались у Вовчанському, Дергачівському, Куп’янському, Дворічанському та Великобурлуцькому районах. У південно-західній частині області місцями опади у вигляді дощу та мряки

Увага погіршення погодних умов

До уваги водіїв! За даними Харківського гідрометеоцентру ввечері 8 лютого у Харківській області очікуються опади у вигляді снігу. Пориви вітру сягатимуть до 15 — 20 м/с. На дорогах місцями хуртовина та ожеледиця. Температура повітря становитиме вночі -13°, -15° морозу, вдень -6°, -8° морозу.

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 2 лютого

 На ранок 1 лютого по області спостерігаються опади у вигляді снігу різної інтенсивності, подекуди снігу з дощем. Близько 14:30 години опади почали переходити у дощ починаючи з північної частини області, о 16:30 години опади у вигляді слабкого дощу спостерігаються по всій території області. Приблизно о 20:30 години опади припинились в північно-східній частині області на решті території зберігаються опади у вигляді слабкого дощу та мряки, подекуди туман.

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 1 лютого.

Починаючи з 17:30 години 29 січня в Харківській області розпочались опади у вигляді помірного снігу, які тривали до 04:00 години 30 січня. Вчора 31 січня близько 23:00 години розпочались опади у вигляді слабкого снігу в Зачепилівському, Красноградському, Сахновщинському та Лозівському районах. Станом на 02:30 годину опади у вигляді снігу різної інтенсивності розповсюдились по всій території області. Температура повітря протягом доби становила від -3°С до +1°С.

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 29 січня

Вчора 28 січня близько 23:00 години у південно-західній частині області розпочались опади у вигляді слабкого снігу та мжички (у Зачепилівському, Красноградському та Сахновщинському районах). Станом на 2:00 годину опади у вигляді снігу спостерігались у Лозівському, Близнюківському, Валківському, Первомайському, Зміївському, Нововодолазькому, Балаклійському, Богодухівському та Краснокутському районах.

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 19 січня

Вдень 18 січня до 15:30 години в центральній, південній, південно-східній та північній частині області спостерігалися опади у вигляді слабкого снігу. Близько 16:30 години опади у вигляді снігу розповсюдились по всій території області. Температура повітря становила вночі від -12°С до -16°С, вдень від -10°С до -14°С

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 13 січня

Вночі 13 січня у південній частині області почались опади у вигляді снігу, які поширились по всій території. Опади супроводжувалися східним вітром 7 — 12 м/с, подекуди пориви сягали 15 — 20 м/с. На дорогах місцями хуртовина, ожеледь, налипання мокрого снігу.


Погіршення погодних умов 13 січня

До уваги водіїв! За даними Харківського гідрометеоцентру 13 січня у Харківській області очікуються опади у вигляді мокрого снігу, місцями з дощем. Пориви вітру подекуди сягатимуть до 15 — 20 м/с. На дорогах місцями хуртовина, ожеледь, налипання мокрого снігу. Температура повітря вночі -3, -8° морозу, вдень 0, +5° морозу.

Погіршення погодних умов 25-26 грудня

   До уваги водіїв! За даними Харківського гідрометцентру 25 грудня у Харківській області очікуються опади у вигляді снігу та дощу, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Температура повітря від -5°С. до +5°С.


Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 16 грудня

Вчора, 15 грудня в області спостерігалися опади у вигляді дощу, снігу, мрячки та туману. Температура повітря становила від -2°С до +1 °С.

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 15 грудня

Вчора, 14 грудня в області спостерігалися опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Впродовж минулої доби на дорогах місцевого значення було залучено 69 одиниць спеціальної техніки та 69 робітників філій «Харківського облавтодору». Для обробки дорожнього покриття використано 1194 м³ протиожеледної суміші.

Стан проїзду на 14.12.2020

Впродовж двох днів на дорогах місцевого значення було залучено 55 одиниць спеціальної техніки та 55 робітників філій «Харківського облавтодору». Для усунення зимової слизькості використано 2132 м³ піщано-сольової суміші.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 23 по 28 листопада)

 Філіями підрядного підприємства ДП «Харківський облавтодор» минулого тижня, на дорогах місцевого значення, виконувались роботи з експлуатаційного утримання, а саме: 

Стан проїзду на 21 та 22 листопада

 Протягом 21 та 22 листопада в області спостерігалися опади у вигляді снігу. Впродовж двох днів на дорогах місцевого значення працювало 50 одиниць спеціальної техніки та 50 робітників філій «Харківського облавтодору». Для усунення зимової слизькості було використано 1072 м³ піщано-сольової суміші.

Стан проїзду на 16.11.2020

  Філіями ДП «Харківський облавтодор» ведеться цілодобове чергування спеціальної техніки на дорогах місцевого значення. Також, для оперативного реагування на випадок ускладнення умов дорожнього руху при державному підприємстві «Дороги Харківщини» створено графік чергування відповідальних працівників.

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 2 по 7 листопада)

На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують щоденне виконання робіт з експлуатаційного утримання. Через несприятливі погодні умови минулого тижня роботи з ліквідації ямковості не виконувались. 

Погіршення погодних умов

   До уваги водіїв та пішоходів! До кінця доби 4 листопада з утриманням 5 листопада в Україні туман, видимість 200-500 м (I рівень небезпечності, жовтий).

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 26 по 31 жовтня)

На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують щоденне виконання робіт з експлуатаційного утримання. На дорогах області працює від 19 до 22 дорожніх бригад. 

Виконані роботи з експлуатаційного утримання за тиждень (з 12 жовтня по 17 жовтня)

  На місцевій мережі доріг філії ДП «Харківський облавтодор» продовжують щоденне виконання робіт з експлуатаційного утримання. На дорогах області працює від 15 до 36 дорожніх бригад.