м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 13 січня

Вночі 13 січня у південній частині області почались опади у вигляді снігу, які поширились по всій території. Опади супроводжувалися східним вітром 7 — 12 м/с, подекуди пориви сягали 15 — 20 м/с. На дорогах місцями хуртовина, ожеледь, налипання мокрого снігу.

Задля забезпечення проїзду на дорогах місцевого значення спеціальна техніка працює у цілодобовому режимі. Станом на поточну годину продовжуються роботи з розчищення проїзної частини від снігу та обробки доріг протиожеледними матеріалами. Проїзд транспортних засобів на місцевій мережі доріг забезпечено.

За прогнозами синоптиків опади на всій території області завершаться вночі 14 січня.

Звертаємо увагу водіїв на особливості керування автомобілем в зимових умовах. Головне правило зимової їзди - повільно та обережно. Необхідно обирати безпечну швидкість руху, відповідну дорожнім умовам, збільшувати дистанцію з транспортом, що рухається попереду. Відстань між транспортними засобами повинна бути більша, ніж в літній період, це забезпечить безпечне гальмування автівки. За умов обмеженої видимості необхідно вмикати протитуманні фари та габаритні вогні.

Просимо водіїв бути максимально уважними за кермом, дотримуватись Правил дорожнього руху та уникати різких маневрів!