м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 1 лютого.

   Починаючи з 17:30 години 29 січня в Харківській області розпочались опади у вигляді помірного снігу, які тривали до 04:00 години 30 січня. Вчора 31 січня близько 23:00 години розпочались опади у вигляді слабкого снігу в Зачепилівському, Красноградському, Сахновщинському та Лозівському районах. Станом на 02:30 годину опади у вигляді снігу різної інтенсивності розповсюдились по всій території області. Температура повітря протягом доби становила від -3°С до +1°С.

   Впродовж 30 та 31 січня на дорогах місцевого значення було залучено близько 35 одиниць спеціальної техніки та 35 робітників філій «Харківського облавтодору». Для обробки дорожнього покриття використано 207 м³ протиожеледної суміші.

   Задля забезпечення безпечного пересування учасників дорожнього руху дорожня техніка працювала в цілодобовому режимі.

   На ранок 1 лютого по всій території області спостерігаються опади у вигляді снігу, місцями дощу. Вночі та у першій половині дня ожеледь, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

   Станом на поточну годину спеціальна дорожня техніка виконує роботи з обробки та розчищення доріг від снігу.

   Проїзд забезпечено по всій протяжності місцевої мережі доріг.

   Звертаємо увагу водіїв на особливості керування автомобілем в зимових умовах. Головне правило зимової їзди - повільно та обережно. Необхідно обирати безпечну швидкість руху, відповідну дорожнім умовам, збільшувати дистанцію з транспортом, що рухається попереду. Відстань між транспортними засобами повинна бути більша, ніж в літній період, це забезпечить безпечне гальмування автівки. За умов обмеженої видимості необхідно вмикати протитуманні фари та габаритні вогні.

   Просимо водіїв бути максимально уважними за кермом, дотримуватись Правил дорожнього руху та уникати різких маневрів!