м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 2 лютого

   На ранок 1 лютого по області спостерігаються опади у вигляді снігу різної інтенсивності, подекуди снігу з дощем. Близько 14:30 години опади почали переходити у дощ починаючи з північної частини області, о 16:30 години опади у вигляді слабкого дощу спостерігаються по всій території області. Приблизно о 20:30 години опади припинились в північно-східній частині області на решті території зберігаються опади у вигляді слабкого дощу та мряки, подекуди туман. Станом на 01:00 годину майже по всій території області, крім східної, опади припинились. Температура повітря становила від -1°С до +7°С.

   Впродовж 1 лютого на дорогах місцевого значення було залучено 53 одиниці спеціальної техніки та 53 робітники філій «Харківського облавтодору». Для обробки дорожнього покриття використано 397 м³ протиожеледної суміші. Загалом розчищено 2640 км доріг.

   Проїзд дорогами загального користування місцевого значення забезпечено.

   Станом на поточну годину на місцевій мережі доріг продовжуються роботи з розчищення та обробки доріг, також, виконуються роботи з забезпечення спуску води з дорожнього покриття.

   Звертаємо увагу водіїв на особливості керування автомобілем в зимових умовах. Головне правило зимової їзди - повільно та обережно. Необхідно обирати безпечну швидкість руху, відповідну дорожнім умовам, збільшувати дистанцію з транспортом, що рухається попереду. Відстань між транспортними засобами повинна бути більша, ніж в літній період, це забезпечить безпечне гальмування автівки. За умов обмеженої видимості необхідно вмикати протитуманні фари та габаритні вогні.

   Просимо водіїв бути максимально уважними за кермом, дотримувати