м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 10 лютого

   На ранок 9 лютого по області спостерігалися опади у вигляді снігу з крупою. Близько 17:00 години опади у вигляді слабкого снігу з крупою спостерігались у Вовчанському, Дергачівському, Куп’янському, Дворічанському та Великобурлуцькому районах. У південно-західній частині області місцями опади у вигляді дощу та мряки. Станом на 22:00 годину подекуди мряка, слабкий мокрий сніг і туман. Також, протягом доби спостерігалися сильні пориви вітру, які місцями призводили до утворення переметів на дорогах.Температура повітря становила від -1°С до -6°С.

   Проїзд шкільними та автобусними маршрутами дорогами загального користування забезпечено. Ускладнень руху немає.

   Впродовж доби на дорогах місцевого значення було залучено 77 одиниць спеціальної техніки та 77 робітників філій «Харківського облавтодору». Для обробки доріг було використано 500 м³ протиожеледних та фрикційних матеріалів. Загалом розчищено 2900 км доріг.

    Станом на поточну годину на місцевій мережі доріг продовжуються роботи з розширення проїзної частини та обробки доріг протиожеледними матеріалами.

   У разі ускладнення руху автошляхами загального користування - телефонуйте нашому диспетчеру за номером 057-336-77-00 (цілодобово). По можливості мінімізуйте пересування власним транспортом.

   Звертаємо увагу водіїв на особливості керування автомобілем в зимових умовах. Головне правило зимової їзди - повільно та обережно. Необхідно обирати безпечну швидкість руху, відповідну дорожнім умовам, збільшувати дистанцію з транспортом, що рухається попереду. Відстань між транспортними засобами повинна бути більша, ніж в літній період, це забезпечить безпечне гальмування автівки. За умов обмеженої видимості необхідно вмикати протитуманні фари та габаритні вогні.

   Просимо водіїв бути максимально уважними за кермом, дотримуватись Правил дорожнього руху!