м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Оперативна інформація щодо стану проїзду на місцевій мережі доріг станом на 16 лютого

Проїзд шкільними та автобусними маршрутами дорогами загального користування місцевого значення забезпечено. Ускладнень руху немає.

Спеціальна техніка продовжує ліквідовувати наслідки негоди на місцевій мережі доріг. Впродовж доби на було залучено 41 одиниця спеціальної техніки та 41 робітник філій «Харківського облавтодору». Для обробки доріг було використано 126 м³ протиожеледних матеріалів. Загалом за добу розчищено 216 км доріг.

У разі ускладнення руху автошляхами загального користування - телефонуйте диспетчеру за номером 057-336-77-00 (цілодобово). По можливості мінімізуйте пересування власним транспортом.

Звертаємо увагу водіїв на особливості керування автомобілем в зимових умовах. Головне правило зимової їзди - повільно та обережно. Необхідно обирати безпечну швидкість руху, відповідну дорожнім умовам, збільшувати дистанцію з транспортом, що рухається попереду. Відстань між транспортними засобами повинна бути більша, ніж в літній період, це забезпечить безпечне гальмування автівки. За умов обмеженої видимості необхідно вмикати протитуманні фари та габаритні вогні.

Просимо водіїв бути максимально уважними за кермом, дотримуватись Правил дорожнього руху!