м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

На автомобільній дорозі С212518 «/Т-21-04/ до селища Елітне» побудовано майданчик для пересувного-габаритно вагового комплексу

   Одне з наших пріоритетних завдань це не тільки відновлення мережі доріг місцевого значення, а й її збереження від руйнування внаслідок руху великовагових вантажівок.

   На автомобільній дорозі С212011 «Нова Іванівка-Орілька на Чернявщину», яка примикає до автомобільної дороги загального користування державного значення Р-51 Мерефа – Лозова – Павлоград побудовано першу таку площадку.

   В поточному році в рамках проекту ремонту на а/д С212518 «/Т-21-04/ до селища Елітне» побудовано майданчик в селі Сороківка.

   Державним підприємством «Дороги Харківщини» з метою запобігання руйнуванню місцевих доріг розпочато програму створення місць для розміщення вагових комплексів для забезпечення вагового та габаритного контролю за проїздом транспортних засобів, вагові та габаритні параметри яких перевищують нормативні.

   У майбутньому буде передбачено збільшення кількості таких майданчиків. Це дозволить ефективно контролювати габаритно-вагові параметри транспорту на всій мережі місцевих доріг та забезпечити безпеку учасників дорожнього руху.

   Збереження автомобільних доріг від завчасного руйнування є важливим питанням функціонування транспортної інфраструктури Харківської області.