м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

На дорогах загального користування місцевого значення тривають заходи з підвищення безпеки дорожнього руху

   На дорогах загального користування місцевого значення тривають заходи з підвищення безпеки дорожнього руху. Перед початком навчального року велика увага приділяється шкільним маршрутам та пішохідним переходам біля шкіл та дитячих садочків.

   Як показує практика, на деяких ділянках доріг підвищення якості дорожнього покриття після проведення ремонту призводить до збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод через перевищення допустимої швидкості руху водіями.

   З метою запобігання ДТП на пішохідному переході біля Циркунівської загальноосвітньої школи на автомобільній дорозі О-212553 Харків – Липці – Борисівка встановлено інтерактивний радар для вимірювання швидкості.

   Інтерактивний радар - обладнаний датчиком руху для автомобілів і сонячною батареєю. Якщо водій транспорту перевищує швидкість у 50 км/год, то на екрані відображається швидкість червоним кольором. Та якщо їхати менше ніж 50 км/год на екрані відображається швидкість зеленим кольором.

   Основна функція такого радару – інформувати водіїв про швидкість руху. Це інструмент профілактики, який незважаючи на свій простий функціонал, істотно зменшує кількість ДТП. Табло швидкості психологічно діють на водія і цим спонукають його зменшити швидкість на проїжджій частині.

Відтепер цей радар буде працювати у комплексі зі світлофорним об’єктом обладнаним світлодіодною сигнальною опорою та вставками розмічувальними дорожніми. У подальшому досвід впровадження такого комплексу заходів буде використовуватися і на інших пішохідних переходах доріг місцевого значення, які розташовані біля шкіл, садочків та у населених пунктах де виникає така потреба.