м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Вчора погодні умови дозволили продовжити роботи з поточного ремонту

    Вчора погодні умови дозволили продовжити роботи з поточного ремонту на автомобільній дорозі О-211942 Куп’янськ – Кругляківка (Куп’янський район). Звертаємо увагу, що інженерами відділу технічного контролю якості ДП «Дороги Харківщини» здійснюється безперервний контроль за дотриманням технології виконання робіт на кожному об’єкті.

    Станом на вчорашній день на зазначеній автомобільній дорозі були виконані роботи з холодного фрезерування старого шару покриття та продовжено роботи з влаштування вирівнюючого шару покриття із асфальтобетонної суміші.

     Надалі будуть виконуватись роботи з влаштування верхнього шару покриття із асфальтобетонної суміші, укріплення узбіч асфальтогранулятом та нанесення дорожньої розмітки.

     Також, з настанням сприятливих погодних умов будуть відновлені роботи з поточного ремонту на автомобільних дорогах С212547 Під’їзд до смт Високий (Харківський район), С212548 Під’їзд до села Благодатне (Харківський район), О-210412 Богодухів – Валки – Нова Водолага (Богодухівський район), С211010 Під’їзд до села Безруки (Дергачівський район).

     Загалом, цього року, до переліку об'єктів  поточного середнього ремонту увійшло 24 автомобільні дороги, на 3-х з яких роботи вже завершені.

     Просимо водіїв бути уважними в місцях проведення дорожніх робіт та дотримуватись Правил дорожнього руху!