м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

На автошляху до селища Елітного завершили влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетону

   На дорозі до селища Елітного від автодороги Харків-Вовчанськ до Харківської окружної дороги завершено роботи з влаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші на двох ділянках ремонту загальною протяжністю 3,5 км.
   
   Загалом у поточному році на цій дорозі заплановано відремонтувати 15 км дорожнього покриття від дороги державного значення Харків – Вовчанськ до с. Сороківки.
   
     На сьогодні на ділянці від окружної дороги до населеного пункту Сороківка у повному обсязі виконано роботи з влаштування двошарового дорожнього покриття. Наразі продовжуються роботи з влаштування посадкових майданчиків та автопавільйонів.
     
     На ділянці від автодороги Харків – Вовчанськ до окружної виконують роботи з влаштування бортового каменю, після чого буде виконано роботи з влаштування верхнього шару покриття.   
     
     На завершальному етапі, відповідно до проєктної документації, будуть виконувати роботи з укріплення узбіч, влаштування заїзних карманів та посадкових майданчиків для зупинки громадського транспорту, заміна наявних автопавільйонів, монтаж бар’єрного огородження на небезпечних ділянках дороги, встановлення дорожніх знаків та напрямних пристроїв (сигнальних стовпчиків), нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

https://youtu.be/5-bMt54MhFc