м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Триває комплекс робіт з їх відновлення та організації безпеки дорожнього руху

З покращенням погодних умов, на дорогах загального користування місцевого значення, розпочато комплекс робіт з їх відновлення та організації безпеки дорожнього руху. В першу чергу увага приділяється маршрутам, які сполучають обласний центр з деокупованими територіями та активно використовуються для доставки гуманітарних вантажів, евакуації населення та поранених тощо.

          Станом на сьогодні виконується комплексний ремонт доріг місцевого значення в Чугуївському районі за маршрутом «Граково – Базаліївка – Печеніги» та «Мартове – Хотімля – Старий Салтів». Це єдиний маршрут, який забезпечує транспортне сполучення з Вовчанською та Великобурлуцькою громадами. Відновлення цього маршруту вкрай важливе для забезпечення проїзду автотранспорту до громад, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії фронту.

          Крім того, в Ізюмському районі тривають роботи з ліквідації ямковості та відновлення покриття суцільними ділянками на дорозі «Ізюм – Оскіл». Ця дорога з’єднує Харківську та Донецьку область. Автодорога є складовою евакуаційного та гуманітарного маршруту.

     Також, велика увага приділяється безпеці дорожнього руху. З метою зниження рівня аварійності на дорогах місцевого значення, виконуються роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.