м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Тривають відновлювальні роботи в межах смт Бабаї на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С212510 «Пiд’їзд до смт Бабаї, села Тимченки»

Державне підприємство «Дороги Харківщини», за дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, продовжує роботи з відновлення доріг загального користування місцевого значення.

Тривають відновлювальні роботи в межах смт Бабаї на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С212510 «Пiд’їзд до смт Бабаї, села Тимченки».

Наразі на ділянці ремонту вже влаштовано понад 2 км вирівнюючого шару покриття з асфальтобетонної суміші.

Станом на сьогодні, відповідно до проектної документації виконуються роботи з благоустрою придорожньої території, в межах населеного пункту, а саме: розпочаті роботи з влаштування тротуарів, влаштування заїзних карманів для зупинки громадського транспорту, встановлення бордюрного каменю, влаштування з’їздів та примикань.

Вказана автодорога є центральною транспортною артерією населеного пункту, по якій забезпечується під’їзд до соціально важливих об’єктів і рухається громадський та гуманітарний транспорт. Через велику інтенсивність руху в останні роки дорога зазнала руйнувань, які суттєво вплинули на безпеку та комфорт переміщення.

Просимо водіїв бути уважними в місцях проведення дорожніх робіт, звертати увагу на нові дорожні знаки та дотримуватись правил дорожнього руху.