м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

Завершені роботи з влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетону на першій ділянці ремонту за маршрутом Мартове – Хотімля – Старий Салтів

Державне підприємство «Дороги Харківщини», за дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, продовжує роботи з відновлення доріг загального користування місцевого значення.

Станом на сьогодні завершені роботи з влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетону на першій ділянці ремонту за маршрутом «Мартове – Хотімля – Старий Салтів», в межах Печенізької територіальної громади.

Наразі тривають роботи з влаштування вирівнюючого шару основи з щебенево-піщаної суміші, вирівнюючого шару покриття з асфальтобетонної суміші та формування узбіч, на другій ділянці ремонту в межах Старосалтівської територіальної громади.

Внаслідок активних бойових дій дорога була повністю зруйнована. Ремонт вказаного маршруту суттєво зменшить час руху до м. Вовчанськ та прилеглих населених пунктів. Це в свою чергу дозволить більш оперативно проводити евакуацію поранених, цивільного населення, ліквідовувати наслідки обстрілів та доправляти гуманітарну допомогу.

Просимо водіїв бути уважними в місцях проведення дорожніх робіт, звертати увагу на нові дорожні знаки та дотримуватись правил дорожнього руху.