м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

У четвер пройшов брифінг щодо стану виконання відновлювальних робіт мостів та доріг місцевого значення

Державне підприємство «Дороги Харківщини», за дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, продовжує роботи з відновлення доріг та мостів загального користування місцевого значення. Про хід відновлювальних робіт під час брифінгу доповів директор ДП "Дороги Харківщини" - Ігор Турченко.

Внаслідок бойових дій на дорогах місцевого значення області було повністю зруйновано 27 мостових споруд та частково – 2 мостові споруди.

На сьогоднішній день, забезпечено транспортне сполучення на 20 зруйнованих мостових спорудах, ще на 5 мостових спорудах роботи з капітального ремонту у стадії виконання. Решта зруйнованих мостів знаходиться на лінії бойових дій та окупованій території.

Оперативне відновлення мостів є надважливою складовою для функціонування логістичних зв’язків дорогами області, які використовуються для забезпечення потреб Збройних Сил України, доставки гуманітарних вантажів та евакуації населення.

Крім того, для забезпечення сталого та безпечного руху тривають роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт 8 мостових споруд у місцях де наразі влаштовані тимчасові переправи. Зазначені проекти будуть реалізовані у наступних роках.

ДП «Дороги Харківщини» докладає максимальних зусиль для забезпечення проїзду дорогами області, у першу чергу на деокупованих територіях.

 Детальніше у відео: https://youtu.be/nQQfZXIRKRo