м. Харків:
Перейти на Gismetio
Ua
Ru

В рамках співфінансування з Сахновщинською територіальною громадою виконані роботи з відновлення автомобільної дороги «Сахновщина – Краснопавлівка»

Державне підприємство «Дороги Харківщини», за дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, продовжує роботи з відновлення доріг загального користування місцевого значення.

В рамках співфінансування з Сахновщинською територіальною громадою виконані роботи з відновлення автомобільної дороги «Сахновщина – Краснопавлівка» в межах смт Сахновщина.

 Станом на сьогодні Сахновщинська громада одна з небагатьох громад, яка не зазнала руйнувань внаслідок збройної агресії та стала прихистком для великої кількості внутрішньо переміщених осіб. Дорожнє покриття відновлено на найбільш завантажених вулицях вул. Шевченка та вул. Полтавська, які проходять до центральної частини селища де розташовані усі соціально необхідні об’єкти.

На ділянці ремонту виконані роботи з відновлення найбільш зруйнованих ділянок асфальтобетонного покриття суцільними ділянками, роботи з ліквідації ямковості, планування та укріплення узбіч.

Дякуємо Сахновщинській громаді за плідну співпрацю.